Home Events ICT Awards Edicioni XI

Data

10 Mar 2023
Expired!

Ora

5:30 pm

ICT Awards Edicioni XI

Albanian Ict Awards do të organizojë ceremoninë e hapjes së edicionit të XI të këtij eventi.

Çdo pranverë, ky eveniment bëhet porta e krijuesve të rinj, sipërmarrësve digjital dhe e mendjeve të bukura!

Së bashku me komunitetin e teknologjisë së informacionit, komunikimit, sigurisë kibernetike dhe sipërmarrjes, vihet në kërkim të identifikimit dhe shpërblimit të talentëve të rinj.

ICT Awards është një event ku shqiptarët nga trojet shqiptare dhe çdo anë e botës kandidojnë për çmime në inovacion, startup, yllit në ngritje, temës më të mire të Diplomës në fushën e ICT-së, gruas dhe vajzave në ICT, krijimet në Blockchain, Fintech, AI, XR apo kërkuesve shkencorë.

Për të marrë pjesë regjistrohuni këtu.

Mos harro! Nëse do të shtosh eventin tënd në Digital Tirana, kliko këtu.

ICT AWARDS

Organizer

ICT AWARDS
Phone
+355 (0)69 900 9000
Email
info@ictawards.org
Website
https://ictawards.org/2020/

ICTSlab është qendër rajonale e inovacionit, laborator multifunksional me fokus Edukimin jo formal e cila ka në target përgatitjen e të rinjëve për sfidat e shekullit 21.

Ora lokale

  • Zona: America/New_York
  • Datë : 10 Mar 2023
  • Ora: 10:30 am

Për informacion

Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *